Kripto Para

Bitcoin Katlayıcı Kulübü

Bitcoin Katlayıcı Kulübü Bitcoin doubler club

Bitcoin Katlayıcı Kulübü (Bitcoin doubler club)

Merhaba, arama sonuçlarında Bitcoin katlayıcı kulübü diye bir arama yapıldığını gördüğüm için bu başlığı açtım ve araştırmaya başladım. Nedir bu kulüp ne işe yarar diye. Konumuza giriş yapmadan önce Kripto para vergisi var mı öğrenmek için buraya tıklayın

Araştırma Sonucu 1

Bu Bitcoinleri katlamak için oluşturulan kulüp ile ilgili çarpıcı sonuçlara ulaştım. Bir kaynaktan edindiğim kadarı ile insanlara bir link veriliyor, verilen lik içerisinde Bitcoinlerin 48 saat içerisinde 2’ye katlandığı söyleniyor. Tabi insanlara hızlı para kazanmak istedikleri için bağlantıya tıklıyorlar ve sonuç hüsran oluyor.

Buraya o bağlantıyı yada kaynağı yazma gereği duymuyorum çünkü insanlar mağdur olabilirler. Düz mantıkla düşündüğümüzde, böyle bir kulüp olsa fakir insan kalmazdı. İnsanlar paranızı katlayın, Bitcoinlerinizi katlayın gibi vaadler ile kandırılıp yatırımından ediliyorlar.

Lütfen bu tür dolandırıcılık olaylarına inanmayın, İleride bu konu ile ilgili bir oyun yada uygulama yapılırsa birşey diyemem. Sanal olarak oluşturulan Bitcoinleri katlamak eğlenceli olabilir fakat gerçekte Bitcoin katlamak diye bir uygulama yoktur. Kimse kimseye o kadar para vermez lütfen böyle hile hurdaya kanmayın.

Araştırmalarım elinizdeki Bitcoini verilen linke tıklayarak, bir yere yatırmanız sonucunda size 48 saat içerisinde 2 kat Bitcoin ödemesi yapılacağı yönünde bir dolandırıcılık hikayesi ile sonlanmıştır.  Eğer bu işlemler bir Android yada IOS Oyunu değilse, elinizde var olan bitcoinlerinizin yatırılması isteniyorsa, kesinlikle dolandırıcılıktır lütfen itibar etmeyin.

Araştırma 2

Yaptığım araştırmalar sonucunda değişik bir sonuçla daha karşılaştım. Kulüple ilgili bulduğum sonuçlardan biri de otomatik bir robotun olmasıydır. Borsa robotu, Forex robotu gibi bir Bitcoin robotu. Bu algoritma ile yatırımların 8 saat içerisinde 2’ye katlanacağı anlatılıyor fakat bana pek cazip gelmedi.

Sistemi denemedim nasıl çalıştığını da bilmiyorum o sebeple bu konu hakkında daha net araştırma yapınca tekrar yazı yayınlayacağım.  Bitcoin katlayıcı kulübü araştırmalarım sonucunda, 2 farklı yöntemi keşfettim. Bir yöntem dolandırıcılık diğerinin algo yazılım olduğu belli ama başarı oranı belli değil o sebeple böyle şeyler bana sıcak gelmiyor. Umarım faydalı bir yazı olmuştur, bol kazançlar hoşçakalın.Bitcoin doubler club

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu