Finans

Trendyol Link Para Kazanma

Trendyol Link Para Kazanma

Trendyol Link Para Kazanma

Merhaba, para ile ilgili olarak her konuda bilgi vermeye çalışıyorum, trendyol link para kazanma işlemi nasıl yapılır elimden geldiği kadar anlatmaya çalışacağım. Öncelikle parayı nasıl buluruz yazımı okumak için buraya tıklayın.

Trendyol zaman zaman yaptığı kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Özellikle son zamanlarda reklamlara önem vermesi, insanlarının Trendyol üzerinden daha fazla vakit geçirmesine sebep oldu.

Trendyol kampanyalarından biri de link vermek yani link paylaşmaktır. Trendyol’un açıkladığı kampanyaya göre, Trendyol uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş!
Paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan! Kampanya boyunca maksimum 75 TL kazanabilirsin!

Trendyol üzerinden link paylaşımı yaparak almak istediğiniz bir ürünü daha ucuz bir fiyata alabilirsiniz. Paylaştığınız link üzerinden, başka kullanıcılar tarafından yapılan satın alma işlemleri size para puan olarak yansır. Bu para puanlar alışveriş yaparken indirim olarak karşınıza çıkar.

Böylelikle bir ürünü daha ucuza alma inkanı bulmuş olursunuz. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan link ile takipçilerinize ürünü almalarını tavsiye edebilirsiniz. Özellikle büyük takipçi sayısına sahip sosyal medya hesapları bu işlemden daha karlı çıkmaktadır.

Trendyol Link ile kazanmak için Trendyol açıklamasının olduğu sayfaya ulaşmak için tıklayınız

Yöntem 2

Trendyol gibi büyük markalar internet üzerinden sürekli reklam vermektedir. Bu reklamlar da ajanslar tarafından yapılmaktadır. Bu ajanslar ortak bir platform üzerinden reklam satmaktadır. Böyle söylersem daha anlaşılır olur.

10.000 Takipçinin üzerinde takipçi sayısına sahip sosyal medya kullanıcıları bu ajansların ortak platformunu indirip kendilerine göre reklam seçimi yapabilmektedir. Reklam seçildikten sonra reklamı yayınlamak için başvuru yapılır.

Ajans tarafından başvurunuz kabul edildiğinde sayfanızda link paylaşarak yada görseller kullanarak reklam yapmaya başlarsınız. Reklamdan ne kadar kazanacağınız ajans değerlendirmesinden sonra açıklanır. Eğer teklif edilen fiyatı uygun bulursanız reklamı yayınlarsınız.

Trendyol da bu platform üzerinden reklam verebilir. Siz bu reklamları yayınlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Satılan ürün üzerinden komisyon yada görüntülenmeye göre kazanç şeklinde para kazanabilirsiniz. Trendyol reklamlara çok önem veren bir firmadır. Sosyal medyada takipçi sayınız yüksekse sizde bu tür reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Trendyol Link Para kazanma yazısının sonuna geldim, umarım faydalı bir yazı olmuştur. Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz hoşçakalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu